:

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

вкл. .


Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени!

 

     Сердечно вітаю усіх із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва та Днем української писемності та мови!

    Наш край здавна відзначався талантами, які прославляли не тільки Пологівщину, а й Україну. Нам є, ким пишатися. Це особистості, які створюють хороший настрій і відпочинок для інших. Вони згуртовують навколо себе талановитих від Бога людей, дарують хвилини радості і душевного задоволення.

     Бібліотекарям і музейним працівникам, танцюристам і гумористам, співакам і неперевершеним музикантам, керівникам та педагогам дитячих шкіл мистецтв, керівникам творчих колективів, усім, хто щоденною копіткою працею зберігає та збагачує українську національну культуру, бажаю творчого неспокою, незгасного ентузіазму, віри в себе і свою благородну місію. Міцного вам здоров'я, добра, благополуччя, натхнення та щедрих творчих ужинків.

    Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

    Хай щастить вам,шановні діячі культури,  у творчості і особистому житті!

 З повагою

Артур Крупський, голова Пологівської райдержадміністрації