:

Відзнака "Орден матері бійця АТО"

вкл. .


День матері – це свято на честь матері, материнства, зв’язку матері з дитиною і вплив матерів на суспільство. Мама – головна людина в житті кожного. Той, хто дав життя і віддав вам свої сили, передав знання і досвід.

За ініціативи координаторів Центру допомоги учасникам АТО 12 травня в райдержадміністрації вшановували матерів, які виховали сильних, мужніх патріотів України.  Матері, чиї синита донька, коли виникла загроза для нашої Батьківщини, не вагаючись пішли її боронити, отримали відзнаку «Орден матері бійця АТО».

Корнєва Тетяна Миколаївна  - мама Артема Корнєва, який служив в окремому батальйоні морської піхоти. 29 жовтня 2014 року сержант морської піхоти Артем Корнєв  загинув під час обстрілу бойовиками селища  Талакіївки.

Болєстєва Олена Віталіївна – мама Олександра Болєстєва, який з 2017 року служить в ЗСУ разом з батьком, Володимиром. Наразі знаходяться на передовій.

 Кирилова Людмила Миколаївна – мама військовослужбовця Ігоря Кирилова. Ігор на службі з перших днів війни. У складі батальйону пройшов військовий шлях через  Марьянку, Широкіне, Лебєдяне,  Піски.

 Постник Ліда Миколаївна   та Тютюнник  Людмила Олександрівна  - мами Яни та Андрія. Подружжя Постник Андрій та Яна захищають Батьківщину разом, Андрій – з 2015 року, Яна – з 2016 року знаходяться на військовій службі. Бойовий шлях сімейної пари -    Опитне, Водяне, шахта Бутівка,  Піски,  Новоселівка,  Щастя,  Костянтинівка та Ніколаєвка.

 Волонтер Ангеліна Устименко розповіла про кожну з присутніх матерів, про життєві історії родин, про моменти служби їх героїчних синів. Пам’ять загиблого Артема Корнєва вшанували хвилиною мовчання.

Голова райдержадміністрації вручив матерям відзнаку  «Орден матері бійця АТО», щиро  подякував  і вклонився кожній матері, привітав квітами і солодощами. Відзначив голова райдержадміністрації і волонтера Ангеліну Устименко, яка є координатором Центру допомоги учасникам АТО, з початку бойових дій на сході країни допомагає військовослужбовцям, підтримує їх родини.

  У своєму зверненні до матерів Артур Крупський  подякував матерям  за їхню відданість, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю, материнську любов і неоціненний внесок у виховання захисників незалежної України, побажав міцного здоров’я, миру, родинного благополуччя. Очільник району також зазначив, що  Україну є кому захищати і ми пишаємося цим. Низький уклін усім, хто захищає нашу країну, велика шана і подяка всім  матерям, сини яких захищають Україну.