:

18 травня - Міжнародний день музеїв

вкл. .

.
      18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято.
    Міжнародний день музеїв з’явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums - Міжнародна рада музеїв) була прийнята пропозиція радянської організації про встановлення цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.
    За словами Жака Перо, президента ICOM, «музеї повинні зайняти місце в серці суспільства і бути відкритими громадськості. Розвиток наших установ залежить у великій мірі від допомоги громадськості, і ми повинні запропонувати їй можливість підтримати наші цілі і взяти участь в нашій роботі. Таким чином, необхідно, щоб музеї та суспільство працювали разом, в дусі творчості та інновацій ».
    Прийнято вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини, і з цим важко не погодитись. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню та освітньо-виховну роботу.

    Колектив КУ «Пологівський районний краєзнавчий музей» Пологівської міської ради цього року відзначає 50-річний ювілей. У храмі культури та історії  завжди раді відвідувачам.  В усі роки свого існування в краєзнавчому музеї працювали і працюють небайдужі, талановиті люди.  які по-справжньому люблять свою справу. Саме завдяки  їм  ми маємо можливість відкривати для себе нові сторінки історії і культури, знайомитися з пам’ятними датами та місцями, милуватися незвичайними та цікавими знахідками. 

                                                                         Шановні працівники музеїв!

   Прийміть вітання з днем музеїв і побажання успішної роботи в культурній сфері нашого суспільства.
  Музейний працівник – це звання носія духовності, який максимально намагається підтримувати національну культуру і прищеплювати її майбутнім поколінням. Дякуємо вам за неоцінений працю в області культурного просвітлення і величезною кількістю виховної роботи. Нехай у ваших оселях панують добробут та затишок, а сили та здоров’я ніколи не полишають вас.