:

Інформація щодо отримання одноразової допомоги «пакунок малюка»

вкл. .


Відповідно до Постанови КМУ від 20.06.2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» кожній родині при виписці новонародженої дитини з пологового будинку надається «пакунок малюка».

Комплектація і закупівля «пакунків малюка» або бебі-боксів до 2020 року проводилася за підтримки міжнародних партнерів – структур Організації Об’єднаних Націй та у межах проекту міжнародної технічної допомоги «Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні».

Відповідно до рішення Уряду, з 2020 року закупівля одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» здійснюється централізованою закупівельною організацію за рахунок коштів державного бюджету через систему електронних закупівель. Таким чином організація та проведення тендеру, визначення переможця та організація формування «пакунку малюка», його доставка до отримувачів займатиме певний час.

За останній час склад «пакунків малюка» суттєво змінився, покращилась якість предметів, збільшилась їх кількість з 30 до 70 позицій, збільшено розміри одягу, що дасть можливість використовувати їх довший термін.

Тож у разі відсутності в лікарні «пакунка малюка» на день виписки новонародженої дитини рекомендуємо звернутися до управління соціального захисту населення за місцем проживання/перебування із відповідною заявою та довідкою про те, що «пакунок малюка» в закладі охорони здоров’я не видано.

Інформація по кожній заяві передається до Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації для включення у потребу Пологівського району в «пакунках малюка» та їх подальшої передачі Департаментом до управління соціального захисту населення.

За найсприятливіших умов перші бебі-бокси, придбані за новою процедурою, дійдуть до отримувачів наприкінці червня поточного року.


За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації