:

Про відвідування сімей з дітьми у Пологівському районі

вкл. .

27 травня 2020 року відбувся черговий виїзд оперативної групи в рамках проведення районних акцій «Родинний затишок» та  «Дитина у небезпеці», в ході якого було відвідано 15 сімей, в яких проживає 36 дітей. В  зазначеному виїзді взяли участь спеціаліст служби у справах дітей Пологівської райдержадміністрації, інспектор з  ЮП СП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, фахівець із соціальної роботи Пологівського  РЦСССДМ.

В ході   акції «Родинний затишок» було  відвідано  10 сімей, в яких проживає 21 дитина. Під час зустрічі  з опікунами, піклувальниками, батьками-вихователями обговорювались  їх права та обов’язки, порушувалось питання закінчення навчального року, співпраця опікунів, батьків-вихователів з вчителями під час дистанційного навчання дітей. В ході відвідування зазначених родин  також зверталася увага на створення належних умов для всебічного, гармонійного розвитку дітей, особливе піклування про здоров’я дітей під час карантину, про залучення їх до занять фізичною культурою у позаурочний час.

Під час проведення акції «Дитина у небезпеці» було відвідано  13 сімей,  в яких проживає 23 дитини. У ході  роботи представникам  сімей  було    надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків стосовно неповнолітніх дітей.

Під час виїзду було охоплено території: Пологівської міської ради, Пологівсько сільської ради, Федорівської сільської ради.

Фінансування вище зазначених районних акцій, здійснюваних службою у справах дітей щодо запобігання соціальному  сирітству, поліпшення умов життя дітей, які перебувають в особливо складних і надзвичайних умовах, подолання дитячої бездоглядності і безпритульності, соціального захисту  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, передбачене Комплесною районною Програмою «Діти. Сім’я. Перспектива.» на 2018-2022 роки (зі змінами та доповненнями), затвердженою рішенням Пологівської районної ради від 20.01.2017 №2.