:

2 вересня – 75-а річниця завершення Другої світової війни

вкл. .


Шановні ветерани, учасники бойових дій,
трудівники тилу!

 

        2 вересня виповнюється 75 років, як закінчилася Друга світова війна. Вона визнана найстрашнішою, найкровопролитнішою за всю історію людства, бо забрала життя більше шістдесяти мільйонів людей. І до цих пір кожна українська сім’я має згадку або живих учасників цієї жахливої війни. Перемога над нацизмом у Другій світовій війні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад  патріотизму для нащадків

Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю. 

Сьогодні військова агресія на Сході країни знову затьмарила наше небо, майже щодня забираючи життя найкращих українських воїнів. Тож битва нашого народу за перемогу триває.

Бажаю захисникам Вітчизни та всім жителям Пологівщини міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою. У ці непрості для нашої країни часи ми маємо згуртуватися навколо головної мети – жити в єдиній Україні! 

 З повагою
Артур Крупський, голова Пологівської райдержадміністрації