:

ПРЦССДМ інформує

вкл. .

Привітання волонтерів з нагоди Дня знань 

Фахівці Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (далі – Центр) 02 вересня 2020 року привітали з початком навчального року волонтерів, які активно надають підтримку потребуючим, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Ми подякували нашим дорогим волонтерам за всі старання, добрі серця, безкорисні справи та  вручили пам'ятні грамоти від Центру і невеликі подаруночки.


 Шукаємо прийомних батьків 

           Проблема дитячого сирітства залишається актуальною для нашого суспільства. За останні декілька років змінилися пріоритети державної політики щодо виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Перевага надається усиновленню таких дітей або ж влашуванню їх на виховання у сімейні форми, такі як дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї.

          З метою популяризації сімейних форм виховання дітей, 02 вересня           2020 року фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  було проведено вуличну акцію на тему: «Сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

         Учасникам надано інформаційно – просвітницьку літературу щодо створення сімейних форм виховання дітей, обговорено порядок влаштування їх до таких сімей, права та обовʼязки прийомних батьків, батьків вихователів, опікунів, усиновителів, їх основні завдання та цілі.