:

ПРЦССДМ інформує

вкл. .

Робота при пологовому відділенні

 31.08.2020 р. фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі пологового відділення КНП «Пологівська БЛІЛ» було проведено консультації з породіллями. 

З молодими матусями було проведено: індивідуальні консультування з питань усвідомленого батьківства, бесіди щодо попередження раннього соціального сирітства, ведення здорового способу життя. Матерям було роз’яснено порядок оформлення виплат по народженню та одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», також проінформовано щодо змін в законодавстві та комплексної програми «Є-Малятко».

Міжнародний день благодійності

Пологівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді        (далі – Центр, Пологівський РЦСССДМ) постійно надає різні види соціальних послуг сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують допомоги, сприяє у задоволенні соціальних потреб сімей та їх дітей.

Одним із видів соціальної допомоги є надання натуральної допомоги таким родинам. Так, 04 вересня, напередодні Міжнародного дня благодійності, фахівці Центру  надали гуманітарну допомогу 2 родинам, що опинились у складних життєвих обставинах у вигляді одягу, взуття, канцелярії.

Пологівський РЦСССДМ висловлює подяку всім жителям району, котрі не залишаються байдужими до проблем сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, та приймають активну участь у зборі гуманітарної допомоги.
Надання соціальних послуг для учасників антитерористичної операції

            Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 04.09.2020 року було проведено соціальне відвідування на території села Вербове, з метою забезпечення демобілізованих, учасників АТО та членів їх родин інформацією про державні установи, що надають послуги із соціальної підтримки, інформування щодо пільг, послуг, на які вони мають право.

            Серед осіб зазначеної категорії  розповсюджувались «Дорожня карта учасника АТО» та буклети «Соціальна підтримка військовослужбовців – учасників антитерористичної операції»

 


Вебінар

  Міністерство соціальної політики спільно з Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини та сім’ї з метою відпрацювання єдиних підходів до реалізації державної політики у сфері захисту прав дитини проводив вебінар з питань забезпечення безпеки дітей в рамках реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 №585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» (далі – Постанова).

         Працівники Центру 08.09.2020р. закріпили знання із вже раніше опрацьованої Постанови. Також мали змогу проаналізувати відповіді на питання, що непокоять працівників інших суб’єктів  надання соціальних послуг.
За інформацією Пологівського районного центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді