:

ПРЦССДМ інформує

вкл. .


«Виховна робота з умовно засудженими 

08 вересня 2020 року в рамках співпраці на базі Пологівського районного відділу  філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області  спільно з Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр)  було проведено бесіду на тему: «Торгівля людьми - сучасне рабство».          Метою заходу було підвищення  рівня проінформованості осіб,  які відбувають покарання без позбавлення волі, щодо  проблеми  торгівлі людьми,  про чинники, які призводять до залучення осіб в торгівлю людьми,  найпоширеніші види екплуатації  осіб та шляхи потрапляння  громадян до торговців «живим товаром».

Загалом,  без особливого перебільшення,  можна сказати,  що торгівля людьми є «сучасним рабством» і найжорстокішою формою порушення прав і свобод людини.

 


Надання соціальних послуг для родин в складних життєвих обставинах 

 

Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр), 09.09.2020 року було відвідано сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах на території Федорівської ОТГ, Костянтинівської сільської ради.

В ході рейду проводилось спілкування з батьками: обговорювались теми профілактики шкідливих звичок, покращення житлово-побутових умов, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Також фахівці Центру надали гуманітарну допомогу 2 родинам, що опинилися в складних життєвих обставинах у вигляді одягу та взуття.