:

До уваги суб’єктів господарської діяльності!

Пологівська районна державна адміністрація Запорізької області нагадує, що всім суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність на території Пологівського району необхідно проводити щорічну інвентаризацію джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання, згідно розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17.12.2013 № 599 «Про затвердження заходів щодо організації ведення державного обліку, моніторингу та державного регулювання у сфері поводження з відходами на території Запорізької області». Звіт про інвентаризацію потрібно надати до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної адміністрації за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72а, тел. (061) 224-70-28.

Форми інвентаризації можна отримати у відділі економічного розвитку і торгівлі Пологівської районної державної адміністрації.

Консультативно-методологічна допомога при підготовці звіту з інвентаризації джерел утворення відходів надається спеціалістами Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації в Дозвільному центрі за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, 50 щочетверга з 9.00 до 12.00.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації