:

Шановні судді та працівники апарату суду!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Сьогодні ми живемо у нелегкі часи, коли держава переживає переломний період у своєму розвитку, а громадяни особливо гостро потребують захисту своїх прав і свобод. Саме суди, як єдиний орган, наділений функцією здійснювати правосуддя, покликані сприяти приведенню національного законодавства до європейських норм і стандартів, гарантувати реалізацію, захист та відновлення порушених прав, забезпечувати надійний захист громадян від беззаконня.

Вірю, що у цей важливий для держави період реформування органи судової влади відстоюватимуть засади справедливості та законності, збереження в суспільстві миру і спокою, підвищуватимуть рівень правової культури української спільноти, формуватимуть повагу до Права та Закону.

Бажаю вам і в подальшому належним чином виконувати свої обов’язки, приймати законні та мудрі рішення, спрямовані на результативну роботу та повернення довіри до судової системи як у районі, так і по всій країні. Упевнений, що суддівський корпус районного суду завжди буде гарантом забезпечення засад справедливості та законності. Міцного вам здоров’я, миру та щастя.

Артур Крупський, голова Пологівської райдержадміністрації