:

Обслуговування території Пологівського району здійснюють 10 дільничних офіцерів поліції.

Превентивна (профілактична) робота дільничних офіцерів поліції – діяльність, передбачена законодавством України, що спрямована на попередження кримінальних та інших правопорушень, перевірку дотримання обмежень, установлених законом відносно осіб, які перебувають на превентивному обліку, здійснення поліцейського піклування.

На профілактичних обліках дільничних офіцерів поліції перебуває 154 особи:

- 111 осіб звільнених з місць позбавлення волі, які відбували покарання за умисний злочин і в яких судимість не знято або не погашено;

- 31 особа, яка вчинила домашнє насильство;

- 12 психічно хворих, які перебувають на спеціальних обліках органів охорони здоров’я та ОВС.

Протягом 11 місяців 2019 року до Пологівського відділу поліції від мешканців району надійшло 6474 заяви та повідомлення громадян про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, що на 10,7% менше, ніж у 2018 році (7253). На виконання дільничних офіцерів поліції доручено 955 матеріалів перевірки звернень громадян, прийнято рішення відповідно до вимог чинного законодавства по 921 зверненню, розкрито 83 кримінальних правопорушення, а саме 50 крадіжок з приватних будинків, домоволодінь громадян, встановлено осіб, які спричинили тілесні ушкодження по 15 кримінальних провадженнях, 4 факти порушення недоторканності житла, встановлено та притягнуто до відповідальності 5 осіб, які ухилялися від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі та інші.

Також, дільничними складено 768 адміністративних протоколів на осіб, які вчинили адміністративне правопорушення. Встановлено 3 адміністративних нагляди та винесено 4 термінових заборонних приписів за вчинення домашнього насильства.

За матеріалами адміністративних правопорушень, виявлених працівниками Пологівського відділу поліції в районі, на громадян накладено стягнення в вигляді штрафів на загальну суму 470189,00 грн., з них стягнено 288394,00 грн.

Працівником ювенальної превенції Пологівського ВП в навчальних закладах Пологівського району здійснено 34 виступи на різні тематики, здійснено 43 рейди по неблагополучних сім’ях. В ході рейдів вилучено 7 дітей, яких помістили до Комунального закладу «Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради.

За порушення виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності притягнуто – 15 осіб за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

З питань дозвільної системи прийнято – 367 осіб. Добровільно здано 7 одиниць не зареєстрованої мисливської гладкоствольної зброї. Перереєстровано 313 одиниць зброї. Складено 36 адміністративних протоколів, з них 31 за ознаками ст. 192 КУпАП (Порушення строків реєстрації (перереєстрації зброї), 3 протоколи за ст.191 КУпАП (Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення зброї) та інші.

 За даними Пологівського відділу поліції