:
    День пам’яті жертв політичних репресій - це щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня.
    Цього дня ми згадуємо тих, хто потрапив під немилосердний вплив тогочасного тоталітарного режиму, що панував на нашій території не одне десятиліття у ХХ столітті.
    На жаль, у вітчизняній історії було багато трагічних сторінок. Але те пекельне полум’я загартувало українську націю. Ми згадуємо минуле, щоб не допустити чогось подібного в майбутньому. Драматичні події, які пережив український народ, доводять, що насильство і тоталітаризм ніколи не приносили добра.
    Не повторюймо помилок минулого. Нехай на кожній могилі, де покояться тіла людей, які померли в ті страшні роки політичних репресій, будуть покладені вінки квітів та проведені поминальні заходи - як знак того, що ми їх завжди будемо пам’ятати. Тож хай історія нам окреслить шлях без страждань та буде пересторогою на майбутнє.
    Майбутнє процвітання України можливо побудувати тільки на принципах демократії, верховенства права та рівності перед законом.

Ю.Вєтров,                голова райдержадміністрації
Ю.Коноваленко,       голова районної ради