:
16 травня 2015 року в Пологівському районному будинку культури проведено 15-ий міжрайонний фестиваль сімейної творчості «Мелодії рідних сердець» до Міжнародного Дня Сім’ї, який відзначається щорічно 15 травня.
         Цього року на фестиваль завітали сімейні творчі колективи Пологівського, Оріхівського, Чернігівського, Гуляйпільського, Куйбишевського районів.
         Ведучі фестивалю Світлана Колісник, директор організаційно- методичного центру, зі своїм сином Павлом, який щойно демобілізований з лав Збройних сил України, запросили всіх учасників на сцену.
         На фестиваль завітали гості заступник голови Пологівської райдержадміністрації  Ірина Григорівна Півень, Пологівський міський голова Віктор Леонідович Корольов.
         Зі словами вітань з нагоди Міжнародного Дня Сім’ї до усіх звернулася заступник голови Пологівської райдержадміністрації  Ірина Григорівна Півень побажала усім творчої наснаги, здоров’я, любові до мистецтва та миру, вручила учасникам фестивалю Дипломи та сувеніри. Ірина Григорівна вручила Почесну грамоту Запорізької облдержадміністрації приватному підприємцю, депутату міської ради, людині з активною життєвою позицією Мовчан Валентині Іванівні як переможниці обласного конкурсу «Господиня свого краю» в номінації  «Жінка - громадській діяч».
         Хвилиною мовчання вшанували загиблих в  ІІ Світовій війні, в зоні проведення АТО.
         В залі панувала тепла атмосфера, глядачі приймали кожного виконавця з вигуками «Браво!», а родичі дарували квіти, солодощі, іграшки і теплі обійми. Сімейні колективи співали естрадні пісні про Україну, про родину, про батьків, про рідне село, про сімейні відносини.
   Вітаємо дипломантів фестивалю Дмитренко Наталію, Костянтинівського сільського голову, з донькою Тетяною, вокальне тріо «Шоколад» родини Черненко (Валентину з донькою Алісою і онучкою Арінкою) з м. Пологи, Тютюник Раїсу з донькою Оленою з с. Пологи, Людмилу Колісник з донькою Валерією з с. Кінські Роздори, сестер Лутфіє і Ельмаз Мурадових з с. Чапаєвка, сімейний колектив Філобок (Тетяну з доньками Інною і Машею і її кума Віктора Сиваша) з с. Басань, сімейний колектив «Рідна пісня» родини Удод (сестер Антоніну та Олександру та брата  Григорія з сином Віталієм) з с. Тарасівка, тріо «Лебідоньки» родини Трішмак (сестер Євгенію, Надію та Олену) з с. Григорівка, Богунову Оксану з донькою Олександрою з с. Григорівка, вокальний дует «Свашенька» (Людмилу Зікун та Людмилу Генус) з с. Григорівка, Вовк Вікторію з донькою Ксенією з с. Чубарівка, подружжя Тетяну та Віктора Щербань з СМТ Чернігівка, Васильєву Наталію з сином Владиславом з с. Білоцерківка Куйбишевського району, Васильєва  Владислава з племінником Волошиним Максимом з  с. Білоцерківка Куйбишевського району, Проценка Віталія з 4-річною донькою Каріною з с. Білоцерківка Куйбишевського району, Жовніренко Валентину з донькою Олесею з м. Гуляйполе, Токарєва Сергія з донькою Світланою з с. Полтавка Гуляйпільського району, Кузнєцову Ніну з донькою Галиною з с. Долинка Гуляйпільського району, Бекірову Тетяну з донькою Ельвірою з м. Гуляйполе, дует  у складі Бекірової Тетяни і її племінниці Сацької Маргарити з м. Гуляйполе, сестер Ксенію і Олесю Громей з м. Оріхів,
  Шанувальники сімейної творчості гучно вітали дует «Титовські кумасі» в розмовному жанрі (Титовську сільську голову Куйбишевського району Світлану Бабенко і її куму Тетяну Шебеду).
  Фінальним акордом фестивалю було урочисте нагородження державною відзнакою - Грамотою Міністерства культури України за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток культури України Колісник Світлани Петрівни, директора Пологівського організаційно- методичного центру культури, яке здійснила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Марина Діденко і подякувала всім за участь у фестивалі. 
  Організатором заходу виступав відділ культури і туризму райдержадміністрації. Фінансування здійснено за рахунок Програми розвитку культури Пологівського району.
         Фестиваль підготовлено і проведено творчим колективом Пологівського районного організаційно-методичного центру культури за підтримки колективу районного будинку культури.