:
21 липня  мало б виповнитися 39 років Людині з великої літери – Дмитру Шингуру. Народився Дмитро  у Новопскові на Луганщині, в родині військового льотчика. У 2006 році Дмитро закінчив Харківське льотне училище та розпочав службу в авіаційній бригаді у місті Броди, в одній ескадрильї зі старшим братом Сергієм Шингуром.
Брав участь у миротворчій місії ООН в Ліберії у складі українського миротворчого контингенту, пройшов кілька ротацій.
У зв'язку з російською збройною агресією проти України з  весни 2014 у складі екіпажу вертольоту виконував завдання із доставлення вантажів та особового складу в зоні проведення антитерористичної операції. Вивозив поранених із зони бойових дій, перевозив на борту лікарів, медикаменти, харчі та зброю, постійно брав участь у порятунку колег-військових та цивільного населення.

Обставини загибелі
24 червня екіпаж вертольоту Мі-8МТ («63-й жовтий»), під командуванням підполковника Андрія Бєлкіна, доправив вантаж в район Слов'янська і забрав групу фахівців Служби безпеки України, які встановлювали телекомунікаційне обладнання в зоні проведення АТО. Після зльоту з гори Карачун близько 17:10 вертоліт був збитий російськими терористами з переносного зенітно-ракетного комплексу. Внаслідок влучення ракети вертоліт вибухнув і впав поблизу села Новоселівка (на той час — Красноармійське) Слов'янського району, почалася пожежа з детонуванням боєкомплекту. Всі 9 чоловік, які були на борту, загинули. Похований Дмитро Шингур  у селі Кінські Роздори,  де живуть батьки. Посмертно присвоєне військове звання майора.

Нагороди
Орден Богдана Хмельницького III ст. — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України (19.07.2014, посмертно)
Медаль "15 років Збройним Силам України"
Медаль "За сумлінну службу" III ст.
Пам'ятний нагрудний знак "Воїн-миротворець"
Медаль ООН "UNMIL"
 
Низький уклін батькам, які виховали мужнього воїна і великого патріота України.
Пам’ятаємо про загиблого героя, який віддав найдорожче у цьому світі - своє життя.