7 грудня 2019 року за участю творчих колективів клубу села ім. Івана Франка відбувся звітний концерт «Хай буде ваша хата радістю багата», яким завершено районну культурно-мистецьку акцію «Таланти рідної землі, тобі даруємо, Запоріжжя», що була присвячена 80–й річниці Запорізької області.
В фойє клубу було оформлено інсталяцію з керамічних виробів, люб’язно наданих аматорам сцени керівником художньо-керамічної майстерні «Добра глина» Віктором Нагурним, та представлено виставку вишитих бісером робіт Тилика Євгенія.
Діяльність клубного закладу забезпечує завідуюча клубом Ярослава Козакевич, а затишну атмосферу створює техпрацівник Ревіна Яна Романівна.
Захід розпочався яскравою масовою патріотичною вокально-хореографічною композицією «Святкова», яка задала настрій всьому концерту. На сцені натхненно виступали жіночий вокальний колектив «Криниченька» та дитячий вокальний гурт «Співограй». Було представлено чимало жартівливих, запальних та патріотичних танців у виконанні юних учасників танцювального колективу «Фантазія», а також пролунали різнопланові пісні у виконанні окремих виконавців: Тетяни Таран, Світлани Кравченко, Любові Пальчевської, Валентини Байбари, дуету «Smail» (Анастасія Сірко та Яна Кишка). Грою на домрі приємно вразила Владислава Ковтун, а власні гумористичні твори місцевого автора Хижнього Анатолія Івановича додали концертній програмі веселого настрою.
Ведучою програми була Світлана Філоненко, музичний супровід здійснював Віталій Волярчук.
На заході працювала робоча комісія у складі начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Марини Діденко та директора Пологівського організаційно-методичного центру культури Світлани Колісник.
Зі словами вітання до аматорів сцени і працівників закладу звернулася Марина Діденко і зазначила, що звітний концерт пройшов на високому рівні і комісією творчий звіт прийнято, побажала нових творчих злетів та висловила подяку Пологівській сільській раді за підтримку митців і розвиток закладів культури території.
Глядачі довго дякували оплесками артистам за гарне свято.
За інформацією відділу культури і туризм райдержадміністраціїГлядачі довго дякували оплесками артистам за гарне свято.
![IMG-0672](https://i.ibb.co/cF6PbyQ/IMG-0672.jpg)
![IMG-0675](https://i.ibb.co/28KkG85/IMG-0675.jpg)
![IMG-0680](https://i.ibb.co/KFTD317/IMG-0680.jpg)
![IMG-0683](https://i.ibb.co/qJkjRTM/IMG-0683.jpg)
![IMG-0685](https://i.ibb.co/mJZYthL/IMG-0685.jpg)
![IMG-0489](https://i.ibb.co/WFtkJm0/IMG-0489.jpg)
![IMG-0490](https://i.ibb.co/yVSNvTM/IMG-0490.jpg)
![IMG-0491](https://i.ibb.co/hXVshN5/IMG-0491.jpg)
![IMG-0492](https://i.ibb.co/KFfkJgV/IMG-0492.jpg)
![IMG-0493](https://i.ibb.co/34q0cqs/IMG-0493.jpg)
![IMG-0494](https://i.ibb.co/Wx0PRpF/IMG-0494.jpg)
![IMG-0495](https://i.ibb.co/4R6gV3T/IMG-0495.jpg)
![IMG-0498](https://i.ibb.co/GkH2hth/IMG-0498.jpg)
![IMG-0503](https://i.ibb.co/YPKpMx3/IMG-0503.jpg)
![IMG-0506](https://i.ibb.co/5Y8hFkq/IMG-0506.jpg)
![IMG-0508](https://i.ibb.co/wMQbsP3/IMG-0508.jpg)
![IMG-0510](https://i.ibb.co/Hn1zBQZ/IMG-0510.jpg)
![IMG-0511](https://i.ibb.co/bQ021sW/IMG-0511.jpg)
![IMG-0512](https://i.ibb.co/2MtTsnC/IMG-0512.jpg)
![IMG-0515](https://i.ibb.co/yhVpq1y/IMG-0515.jpg)
![IMG-0516](https://i.ibb.co/tM0Z6D5/IMG-0516.jpg)
![IMG-0519](https://i.ibb.co/JdGDtyR/IMG-0519.jpg)
![IMG-0521](https://i.ibb.co/FKwLWrp/IMG-0521.jpg)
![IMG-0522](https://i.ibb.co/qWMz8pq/IMG-0522.jpg)
![IMG-0525](https://i.ibb.co/RgLfCRG/IMG-0525.jpg)
![IMG-0527](https://i.ibb.co/XDc2zpm/IMG-0527.jpg)
![IMG-0529](https://i.ibb.co/HFzJYG6/IMG-0529.jpg)
![IMG-0533](https://i.ibb.co/cT2NxtS/IMG-0533.jpg)
![IMG-0534](https://i.ibb.co/m6mRfHZ/IMG-0534.jpg)
![IMG-0535](https://i.ibb.co/W5fTnkV/IMG-0535.jpg)
![IMG-0541](https://i.ibb.co/5YMp6Hp/IMG-0541.jpg)
![IMG-0545](https://i.ibb.co/8xsvyCW/IMG-0545.jpg)
![IMG-0547](https://i.ibb.co/9v3hBt4/IMG-0547.jpg)
![IMG-0548](https://i.ibb.co/Np2sr82/IMG-0548.jpg)
![IMG-0551](https://i.ibb.co/f184ytG/IMG-0551.jpg)
![IMG-0554](https://i.ibb.co/pW5rbSb/IMG-0554.jpg)
![IMG-0556](https://i.ibb.co/Ky0YQQL/IMG-0556.jpg)
![IMG-0559](https://i.ibb.co/L0T0vZQ/IMG-0559.jpg)
![IMG-0560](https://i.ibb.co/gt29CB8/IMG-0560.jpg)
![IMG-0563](https://i.ibb.co/ZJYvhMQ/IMG-0563.jpg)
![IMG-0572](https://i.ibb.co/34JGYXF/IMG-0572.jpg)
![IMG-0575](https://i.ibb.co/yYgMLp7/IMG-0575.jpg)
![IMG-0578](https://i.ibb.co/L9BxYpX/IMG-0578.jpg)
![IMG-0582](https://i.ibb.co/k6cPkLS/IMG-0582.jpg)
![IMG-0583](https://i.ibb.co/0VPbLXj/IMG-0583.jpg)
![IMG-0584](https://i.ibb.co/ZBQfjWt/IMG-0584.jpg)
![IMG-0587](https://i.ibb.co/XytjY4c/IMG-0587.jpg)
![IMG-0589](https://i.ibb.co/MgGwc9G/IMG-0589.jpg)
![IMG-0591](https://i.ibb.co/BsS3zbS/IMG-0591.jpg)
![IMG-0592](https://i.ibb.co/Hn8Py9C/IMG-0592.jpg)
![IMG-0593](https://i.ibb.co/QX8rZct/IMG-0593.jpg)
![IMG-0595](https://i.ibb.co/1f7Tj7B/IMG-0595.jpg)
![IMG-0601](https://i.ibb.co/SmXf39H/IMG-0601.jpg)
![IMG-0603](https://i.ibb.co/MCxYC7P/IMG-0603.jpg)
![IMG-0606](https://i.ibb.co/VNgq8P1/IMG-0606.jpg)
![IMG-0607](https://i.ibb.co/gJvsCJ5/IMG-0607.jpg)
![IMG-0612](https://i.ibb.co/HHyD8kx/IMG-0612.jpg)
![IMG-0620](https://i.ibb.co/FwZ2VLr/IMG-0620.jpg)
![IMG-0628](https://i.ibb.co/XJ50VCS/IMG-0628.jpg)
![IMG-0637](https://i.ibb.co/Xbf8WWG/IMG-0637.jpg)
![IMG-0642](https://i.ibb.co/K2L4nZv/IMG-0642.jpg)
![IMG-0644](https://i.ibb.co/zZq5n6X/IMG-0644.jpg)
![IMG-0648](https://i.ibb.co/LgtFTj4/IMG-0648.jpg)
![IMG-0654](https://i.ibb.co/hDW7dD6/IMG-0654.jpg)
![IMG-0656](https://i.ibb.co/wRQG69L/IMG-0656.jpg)
![IMG-0663](https://i.ibb.co/HV1GzGw/IMG-0663.jpg)
![IMG-0667](https://i.ibb.co/khV1zjf/IMG-0667.jpg)
![IMG-0668](https://i.ibb.co/GpkdMtv/IMG-0668.jpg)
![IMG-0670](https://i.ibb.co/CBvtWDM/IMG-0670.jpg)