:

22 вересня відбулася  селекторна нарада Президента Володимира Зеленського з представниками уряду щодо перевірки виконання заходів із забезпечення медичної галузі всім необхідним для протидії COVID-19 та актуалізації протиепідемічних дій. «Ми обіцяли медикам фінансові покращення. Ми несемо за це відповідальність. Я очікую, що уряд буде виконувати свої обіцянки перед українцями», – сказав Президент.

 Міністерство охорони здоров’я звітувало про початок виплати підвищеної зарплати лікарям, для цього додатково виділено 6 млрд грн. на заклади, які уклали договори з Національною службою здоров’я України. Зокрема, передбачається збільшення зарплат лікарям – на 70% від посадового окладу, визначеного за 14 тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей – на 50% від мінімальної заробітної плати та молодшим медичним сестрам – на 25% від мінімальної заробітної плати.

Станом на сьогодні  КНП «Пологівська БЛІЛ» заключила договір з НСЗУ. Медики лікарні вже отримали  передбачену урядом доплату до заробітної плати.

Висловлюємо щиру подяку нашим лікарям, які щодня рятують людські життя, адже саме ви, «воїни медичної справи», тримаєте оборону в боротьбі з коронавірусом. У час, коли переважна більшість людей знаходиться вдома, в безпеці, лікарі продовжують працювати, виконують свій професійний обов’язок, ризикуючи своїм життям.

 Шановні наші медичні працівники, уклінно дякуємо вам за те,що ви є такими чуйними, добрими, готовими допомогти в кожну хвилину, за ваш неоціненний  вклад в боротьбі з COVID-19, за здоров’я та життя наших громадян.


Пологівська районна державна адміністрація