:

       З метою виявлення безпритульних та бездоглядних дітей, недопущення продажу алкогольних і тютюнових виробів дітям, випадків втягнення дітей до вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, порушень прав дітей, порушення правил громадського порядку неповнолітніми особами, службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з відділом освіти, молоді та спорту Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області, Пологівським відділом поліції ГУНП в Запорізькій області, 20.09.2019 було проведено профілактичний рейд «Правопорушник».
      Під час виїзду було охоплено території: Воскресенської сільської ради, Новоселівської сільської ради та Федорівської сільської ради.
      В ході профілактичного рейду було перевірено: кафе-бар,  магазин, парк, дитячий майданчик, літні майданчики біля магазинів.
   За результатами вищевказаного профілактичного заходу правопорушень, вживання спиртних, наркотичних чи тютюнових засобів неповнолітніми під час перебування у громадських місцях не виявлено.
 
За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації