:

Кожному з нас потрібен газ як мінімум для приготування їжі на газовій плиті. За допомогою газу працюють наші котли і колонки для нагрівання води, обігріву приміщення в холодну пору року. А чи замислювалися ви, хто забезпечує безпечну доставку газу в наші будинки і квартири?

Вартість доставки газу завжди була в тарифі на газ. З початку року вона просто знаходиться в окремій платіжці. Починаючи з 01 січня 2020 року, ми отримуємо дві «платіжки»: за газ і за його доставку. За газ ми платимо постачальнику газу, а ось за його доставку - Оператору газорозподільних систем «Запоріжгаз». Отже, давайте розберемося, за що саме ми платимо.

Тариф на доставку газу включає:

•   обслуговування і ремонт газопроводів;

•   заміна та ремонт газового обладнання;

•   цілодобова робота аварійно-диспетчерської служби.

.підтримка необхідного тиску в газовій мережі та багато іншого

На сьогоднішній день тариф на доставку газу в більшості випадків навіть менший за банківську комісію, складає 0.77 грн / m3. Проте саме від тарифу на доставку газу залежить безпека споживачів природного газу, ремонті модернізація газової мережі, робота аварійної служби 104.

Виконання інвестиційної програми - це складний комплекс робіт, який складається з планування робіт, складання кошторисів і графіків, закупівлі обладнання, його постачання.

Фахівці «Запоріжгазу» постійно слідкують за роботою газорегуляторних та шафових газорегуляторних пунктів. Саме від справного функціонування ГРП та ШРП залежить стабільна робота наших газових плит, котлів, а також наша з вами безпека. Вони захищають споживачів та їх техніку від стрибків тиску газу.

Для зручності клієнтів співробітники компанії забезпечили миттєвий доступ споживачів всієї області до онлайн сервісу 104.ua. Для вирішення газових питань, зокрема оплати за газ, не потрібно нікуди йти, достатньо скористатися такими онлайн-сервісами:

□      Особистий кабінет на сайті 104uа: http://bit.ly/cabinet104

□      Додаток для Android: http://bit.ly/104Android

□      Додаток для iOS: http://bit.ly/104iPhone

□      Вайбер-бот: http://bit.ly/7104uaViber

□      Телеграм-бот: https://t.me/ua7104_bot

Нагадаємо, що платити за доставку газу необхідно до 20 числа кожного місяця. Завантажити рахунки для оплати послуг доставки можна в "особистих кабінетах" на сайті 104.ua і в viber-боті 7104ua.

За інформацією Токмацького відділення АТ "Запоріжгаз"