:

   Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 130-р затверджений Перелік переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду державного бюджету за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення», серед яких автодорога Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, яка проходить територією Пологівського району.

   Поточний середній ремонт автодороги Н-08 здійснювався підрядними організаціями, серед яких  ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ», з 25.07.2019 до 30.09.2019.

   На жаль, під час перевезення будівельних матеріалів важковаговими автомобілями були нанесені пошкодження покриття деяких ділянок місцевих доріг.

   Пологівською райдержадміністрацією проведена відповідна робота та ряд перемовин з представниками організацій – виконавців робіт з метою відновлення пошкоджень.

   Між керівництвом райдержадміністрації та компанією-підрядником знайдене порозуміння та укладена домовленість, відповідно до якої на сьогоднішній день почалися роботи з відновлення дорожнього покриття по вулицях Пушкіна та Магістральній  міста Пологи.

   Вислювлюємо вдячність представникам компанії «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ», а саме Мехмету Етраху Багайпану та Анілу Озтурку за оперативне вирішення проблеми відновлення місцевих доріг.

 

   


 

Голова райдержадміністрації Артур КРУПСЬКИЙ