:

04 грудня 2019 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український Дім» відбувся заключний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з інвалідністю «Барви життя» (м. Київ), засновником  якого  є Міністерство культури України.

Головна мета фестивалю – сприяння процесу реабілітації й соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями засобами мистецтва.  Учасники фестивалю мали змогу реалізувати себе в різних видах аматорського  мистецтва: музичне та театральне, художня творчість, літературне мистецтво.  У рамках фестивалю експонувалася виставка декоративно-прикладного мистецтва майстрів - осіб з обмеженими фізичними можливостями.

У фестивалі взяли участь близько 100 осіб з інвалідністю різних вікових категорій з різних регіонів України.

Пологівщину на Всеукраїнському фестивалі  представляла місцева авторка Віолетта Данилець (Саянська). В номінації Літературне мистецтво (мала проза) нею було презентовано твір «Не отвлекаются любя», за що вона отримала Диплом.

Пані  Віолетта активна учасниця районного літературного об’єднання «Мить натхнення», видала три збірки – «Звонница сердец» (2003), «Очарование души» (2009) та «Живу тобой» (2019). В 2003 році її твори надруковано в колективному збірнику творів місцевих авторів «Цілюща лірики душа…», двічі друкувалася в журналі «Хортиця» та на сторінках районних газет.

Участь Віолетти Валентинівни у фестивалі стала можливою завдяки часткового фінансування за рахунок коштів Комплексної програми розвитку культури Пологівського району.

Бажаємо Вам, пані Віолетто, здоров’я, натхнення на нові твори, подальших творчих злетів та втілення заповітних мрій!

За інформацією відділу культури і туризму

image
image