Життя без насильства
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція « 16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
З метою попередження насильства і жорстокого поводження Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 25 листопада 2019 року була проведена профілактична бесіда на тему: «Життя без насильства» для учнів 6 класу на базі КУ «Пологівський колегіум №1».
Дітям було надано інформацію про різні види насилля, причини його виникнення, запропоновано знайти вихід із ситуацій, які містять ознаки насильства. Школярі також отримали інформацію про соціальні служби, які нададуть допомогу у захисті прав неповнолітніх.Домашнє насильство – що треба знати, щоб захистити себе
В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка розпочалася 25 листопада, фахівцем із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі – Центр) на базі КУ «Пологівської центральної районної бібліотеки» для жінок, які перебувають на обліку центру зайнятості, як не працюючі особи, було проведено бесіду на тему: «Домашнє насильство – що треба знати, щоб захистити себе».
Під час бесіди фахівець Центру ознайомила присутніх з поняттям
домашнього насильства, його видами та формами прояву, наслідками та відповідальністю за його вчинення.
Присутнім було надано рекомендації стосовно поведінки в ситуації домашнього насильства або його загрози та проінформовано щодо суб’єктів соціальної роботи, які можуть надати допомогу особам, що зазнали жорстокого поводження чи стали жертвами насильства.![76693195-425117678157676-3096828869622104064-n](https://i.ibb.co/r6Qfc8Q/76693195-425117678157676-3096828869622104064-n.jpg)
![77240916-783879482075661-6585696285234298880-n](https://i.ibb.co/GRMB64S/77240916-783879482075661-6585696285234298880-n.jpg)
Про булінг серед підлітків
27.11.2019 року фахівцями із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі – Центр) на базі гуртожитку Пологівського професійного ліцею для учнівської молоді було проведено годину спілкування на тему: «Насильство в підлітковому середовищі».
Під час бесіди підлітки були ознайомлені з поняттям насильства та булінгу, їхніми проявами, причинами та наслідками цих явищ для особистості та учнівського колективу в цілому; опрацьовані практичні методи виявлення постраждалих та булерів.
Корисною для учнівської молоді стала інформація, надана фахівцями про те, де отримати допомогу у випадку булінгу.
Насильство в сім’ї
У п’ятницю, 29 листопада 2019 року, фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді була проведена просвітницька бесіда для учнів 9 класу КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5» на тему: «Насильство в сім’ї».
Мета заходу: отримати базові знання про насильство, його види та загальну інформацію про правила, які допоможуть цьому запобігти.