:

 

Безпека – попереджений, отже захищений! 

Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із провідним інспектором Пологівського РС ГУДСНС України у Запорізькій області 11 грудня 2019 року, на базі Пологівського колегіуму №1 було проведено інформаційно - просвітницький захід з учнями 9 - А класу на тему: « Безпека на зимових канікулах ».

Мета заходу: провести попереджувальні бесіди з техніки безпеки під час зимових канікул, ознайомити учнів з основними правилами пожежної безпеки, правилами поведінки на водоймах вкритих кригою, поведінки під час ожеледиці, з правилами користування піротехнікою та правилами безпечного поводження із вибухонебезпечними предметами.

image 3 4 1 2

Дізнайся про ВІЛ/СНІД – збережи життя  

Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (далі – Центр) 09 грудня 2019 року було проведено вуличну акцію на тему: «Профілактика ВІЛ-СНІДу у суспільстві».

Мета заходу: привернути увагу населення до проблеми ВІЛ та СНІД, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них та нагадати мешканцям міста, що дана проблема, стосується кожного з нас.

В ході заходу фахівці Центру роздавали  флаєри з інформацією про ВІЛ/СНІД та можливі шляхи профілактики і лікування

image 1 2

Міжнародній день волонтера  

Фахівці Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (далі – Центр) 12 грудня 2019 року привітали зі святом своїх волонтерів - студентів Пологівського професійного ліцею, а саме:

 

  1. Шаповалова Дмитра Олександровича
  2. Василенка Андрія Івановича
  3. Бідну Аліну Андріївну
  4. Єременко Аліну Андріївну
  5. Зубенко Любов Олександрівну

 

Ми подякували нашим дорогим волонтерам за їх старання, добрі серця, безкорисні справи та  вручили грамоти від Центру і невеликі подаруночки.

1 3 4 5 image 2

Жорстоке поводження в родині: як правильно себе захистити? »

Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 11 грудня 2019 року було проведено вуличну акцію на тему: « Стоп насильство».

Мета заходу: привернути увагу до актуальної для українського суспільства проблеми жорстокого поводження у родині та нагадати про відповідальність за порушення прав людини.

Протягом заходу фахівцями Центру було охоплено близько 25 людей та надано їм просвітницькі матеріали.1 3 4 5 image 2


Жорстоке поводження в родині: як правильно себе захистити?
 
Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 11 грудня 2019 року було проведено вуличну акцію на тему: « Стоп насильство».
Мета заходу: привернути увагу до актуальної для українського суспільства проблеми жорстокого поводження у родині та нагадати про відповідальність за порушення прав людини.
Протягом заходу фахівцями Центру було охоплено близько 25 людей та надано їм просвітницькі матеріали.


image 1

Я – ЛЮДИНА, А, ОТЖЕ, МАЮ ПРАВА 

У п’ятницю,фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (далі - Пологівський РЦСССДМ)  була проведена просвітницька бесіда для учнів 5 класу КУ «Пологівський НВК № 5»  на тему «права людини». Права́ люди́ни — комплекс природних і непорушних свобод і юридичних можливостей, обумовлених фактом існування людини в суспільстві.

Право виступає мірою свободи і зміст його в тому, щоб узгодити свободу окремої людини зі свободою інших членів суспільства

Головна мета проведення заходу – формування правової культури учнів та насадження ідеї необхідності поважати закон та права (як власні, так і оточення). Формування правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах. життя.

image 1

Виховна робота з умовно засудженими
10.12.2019 року на базі Пологівського районного відділу з питань пробації працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі- Центр) проведена соціально – профілактична робота з молодими особами, які відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі.
В ході соціальної роботи із зазначеною категорією осіб надано індивідуальні консультації з соціальної та правової тематики,   роздано інформаційну продукцію у вигляді буклетів та листівок з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі та пропаганди здорового способу життя.
Також умовно засуджена молодь отримала інформацію про перелік послуг, які надає Центр, серед яких:
  • визначення потреб сім’ї;
  • натуральна допомога (одяг, взуття );
  • безкоштовна консультація ( психолог );
  • соціальний супровід особи/сім’ї та інш..
 Фахівці Центру регулярно проводять роз’яснювальну роботу з цією  категорією осіб з метою забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання скоєння ними повторних правопорушень та швидкої соціальної адаптації у суспільстві.                 

image