:

День усиновлення в Україні щорічно відзначається в останній день вересня, який символічно збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

27.09.2019  працівниками Пологівської центральної районної  бібліотеки для учнів Пологівського Колегіуму № 1 проведено виховну годину «Як Піноккіо знайшов свою родину».

За допомогою лялькової вистави бібліотекарі розповіли дітям, що таке усиновлення, про «життєвий сценарій», коли діти залишаються самотніми, про те,  як держава піклується про таких дітей. Діти  також познайомилися  з книжковими героями з казок  « Кривенька качечка», «Котигорошко», «Івасик - Телесик»,  «Снігуронька», К. Коллоді  «Приголи Піноккіо», Ш. Перро «Хлопчик - мізинчик», Г. Андерсена «Дівчинка з сірниками», О.Толстого «Пригоди  Буратино», згадали багато літературних героїв, які залишилися сиротами  та потім знайшли свою родину. Бібліотекарі заохочували дітей почитати ці книги, які були представлені на тематичній виставці «На крилах милосердя  і добра». 

Діти послухали розповідь про автора казки «Пригоди Піноккіо» - італійського письменника Карло Коллоді та історію виникнення книги 128 років назад, а також про «Буратіно та золотий ключик», яку написав Олексій Толстой в 1935 році. Наприкінці історії дерев’яний хлопчик після багатьох пригод знайшов свого батька і перетворився на справжню людину.

Бібліотечний захід пройшов у інформаційному форматі і мав виховний результат.


За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації