:

 

03 грудня 2019 року відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу малюнків та фоторобіт з протидії насильству.

До участі у конкурсі залучалися діти віком від 4 до 18 років. Конкурс проводився за чотирма віковими категоріями та шістьма номінаціями:

для дітей віком від 4 до 6 років – номінація «Кращий малюнок на тему: «Безпека навколо мене»;  для дітей віком від 7 до 10 років – номінація «Кращий малюнок на тему: «Світ без насильства»; для дітей віком від 11 до 15 років – номінація «Кращий малюнок на тему: «Зупинимо насильство разом» та номінація «Краща фоторобота на тему: «Подорожуй безпечно»; для дітей віком від 16 до 18 років (включно) – номінація «Кращий малюнок на тему: «Ці руки не скривдять» та номінація «Краща фоторобота на тему: «Торгівля людьми – це злочин проти свободи і гідності людини».

В обласному конкурсі прийняло участь 955 робіт, із них від Пологівського району вихованцями дитячих дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, КУ «Пологівська районна дитяча школа мистецтв» підготовлено на конкурс 111 робіт, із них 99 малюнків та 12 фоторобіт.

Переможцями стали 25 дітей області, від Пологівського району перемогу здобули шестеро дітей:

 

  1. Бараненко Ірина – «Цінуй людську гідність», КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ст. № 2», 16 років.
  2. Безуглова Дар’я – «Зупинись, доки не пізно!», КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів № 2», 14 роки.
  3. Дудка Анастасія – «Насильство вбиває особистість. Не мовчи!», КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів № 2», 14 роки.
  4. Євстаф’єва Єлизавета – «Зупинимо це разом», КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ст. № 2», 11 років.
  5. Сіряк Аліна – «Діти проти насильства», КУ «Пологівський колегіум № 1», 9 років.
  6. Степанюга Наталія – «Обійми», КУ «Пологівська районна дитяча школа мистецтв,» 16 років.

 

Нагородження переможців відбудеться 19.12.2019 у Запорізькому обласному театрі юного глядача, де діти матимуть змогу отримати новорічні подарунки та переглянути прем’єру благодійної вистави  «Лісова казка».

image image image image image