:

Про соціальне відвідування сімей

           08.10.2020 року фахівцями із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі - Центр) було   відвідано сім’ї, які перебувають на обліку Центру, що проживають на територіях Костянтинівської сільської ради та Федорівської ОТГ.

         Це 15 сімей,  в яких виховується 44 дитини. Під час відвідування особлива увага приділялася дотриманню санітарно-гігієнічних норм в помешканні,  підготовці сімей до опалювального сезону, а саме: належного стану опалювальних приладів, наявності твердого палива та дров, температурного режиму  в будинках. 

     З батьками були проведені бесіди щодо належного виконання ними своїх батьківських обов’язків та відповідальності за здоров’я і розвиток дітей, а також наголошено щодо необхідності забезпечення першочергових потреб дітей  в повноцінному харчуванні, наявному сезонному одязі та взутті, засобах  гігієни.

     Крім цього під час соціального відвідування фахівцями Центру одній потребуючій родині було надано гуманітарну допомогу у вигляді теплих речей та засобів гігієни.