:

Виховна робота з умовно засудженими

 

      Чергова профілактична групова бесіда з умовно засудженими особами молодіжного віку відбулася 14. 07. 2020 року на базі Пологівського районного відділу філії Державної установи « Центр пробації» в Запорізькій області.

       До обговорення актуальних проблем з молоддю долучилися і фахівці Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  (далі – Центр ). Цього разу присутні обговорили тему безробіття, важливість навчання, оволодіння навичками, офіційного працевлаштування. В умовах карантину для  для молодих людей досить складно знайти роботу,  а нестача коштів може спонукати до скоєння повторних правопорушень. 

      Задля профілактики такого явища особам молодіжного віку було рекомендовано стати на облік в Пологівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості з метою офіційного працевлаштування, отримання стабільного доходу та набуття необхідного страхового стажу для виходу на пенсію.

     Під час бесіди умовно засуджена молодь отримала нагоду більш детально дізнатися про перелік послуг, які надає Центр, серед яких:

  • визначення потреб особи/ сім’ї;
  • натуральна допомога ( одяг, взуття );
  • безкоштовна консультація ( допомога психолога );
  • соціальний супровід особи/сім’ї та інш.;
  • соціальна адаптація.

     Також фахівці Центру проводять постійну роз’яснювальну роботу з даною  категорією осіб з метою  запобігання скоєння ними повторних правопорушень.                                                                                                       Проведення спільної соціальної роботи

Фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, разом із інспектором ЮП СП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області та з співробітником Пологівського районного сектору   ГУ ДСНС України в Запорізькій  області, 17.07.2020 року було проведено відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Інженерненської, Тарасівської, Вербівської сільських рад      та м. Пологи.
          В ході заходу фахівці відвідали 17 родин, нагадали про правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, про заборону вживання алкогольних напоїв на водних об’єктах, про заборону купання дітей без супроводу дорослих та відповідальності батьків за безпеку та здоров’я дітей, перевірили цільове використання батьками державної допомоги при народженні дитини, 2 сім’ям надали гуманітарну допомогу у вигляді речей та засобів гігієни.