:

Профілактика гепатиту

 

Фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 24 липня 2020 року було проведено інформаційно-просвітницьку акцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, який традиційно відзначається у всьому світі щороку 28 липня. 

В ході заходу жителі міста мали можливість ознайомитися з інформаційними матеріалами про шляхи передачі, тестування, профілактику та лікування вірусних гепатитів.

Проведення спільної роботи з суб’єктами

 Фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр), разом із інспектором ЮП СП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, у четвер, 23.07.2020 року було відвідано сімї, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Пологівської, Тарасівської, Григорівської сільських рад, Басанського, Семенівського старостинських округів та м. Пологи.

         В ході заходу фахівці Центру відвідали 26 родин, провели профілактичні бесіди, щодо недопущення зловживання алкоголем, попередили батьків щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та  залишення малолітніх дітей без догляду, а також розповіли про основні правила поведінки на воді, наголошували про недопущення купання у незнайомих і необладнаних відповідним чином місцях.