:

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми є однією з найжорстокіших форм порушення основних прав і свобод людини. Незалежно від виду експлуатаційної мети, торгівля людьми має тяжкі, а часом фатальні наслідки для постраждалих осіб. Злочин торгівлі людьми постійно еволюціонує услід за прагненнями злочинців отримати щонайвищі прибутки від експлуатації постраждалих та протистояти зусиллям правоохоронних органів з протидії їхній злочинній діяльності.

Тому, на базі Пологівської районної філії  Запорізького обласного центру зайнятості  30.07.2020 року за участю фахівця Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представника відділу Пологівського бюро правової допомоги, було проведено онлайн-вебінар з безробітними на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції».

В ході заходу були розкриті такі питання як поняття торгівлі людьми, її форми, найбільш уразливі категорії населення, які можуть стати жертвами торгівлі людьми.

Змістовим наповненням даного заходу стало ознайомлення безробітних громадян з організаційно-правовими засадами державної політики у напрямку протидії торгівлі людьми, розкриття переваг легального працевлаштування, визначення негативних наслідків торгівлі людьми на динаміку розвитку соціуму тощо.

 

 

 Безпечні літні канікули

Літні канікули – найкраща, найжаданіша пора для нашої дітвори. Вони чекають настання літніх канікул з нетерпінням. Скрізь, де б не були наші діти, вони повинні бути обережними, адже від необачності до лиха – один крок.

Саме тому, 31.07.2020 року фахівцем Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю інспектора ЮП СП Пологівського ГУНП в Запорізькій області було проведено вуличну акцію в центрі міста на тему: «Безпека влітку. Як вберегти дитину від нещастя».

В ході заходу жителям міста надано інформаційно-просвітницькі матеріали з даної тематики, дітям були вручені розмальовки задля урізноманітнення дитячого дозвілля.