:

Правила безпеки знай і в біду не потрапляй!


           Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівником Пологівського РС ГУДСНС України у Запорізькій області, 05 серпня 2020 року, було проведено інформаційно - просвітницький захід з маленькими мешканцями мікрорайону Пологи - 5 на тему: « Безпека на літніх канікулах ».

Мета заходу: закликати дітей завжди пам'ятати елементарні правила безпечної поведінки під час літніх канікул, ознайомити з правилами дорожнього руху, правилами поводження з тваринами, технікою безпеки при користуванні газовими та електроприладами, правилами протипожежної безпеки, безпечної поведінки на вулиці та з незнайомими людьми.

Протягом заходу спеціалісти надали дітям листівки та буклети з даної проблематики, а також вручили подаруночки на згадку про зустріч.Про профілактично-просвітницьку роботу серед молоді


            06.08.2020 року фахівцями із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр)    було проведено вуличну акцію на тему «Безпечне дозвілля».

      Метою акції було підняття рівня обізнаності  молоді про їхні права та обов’язки в суспільстві, наголошено на необхідності дотримання правил поведінки у громадських місцях,  ввічливому  та уважному ставленні до оточуючих. Молодь було проінформовано про  правові наслідки вчинення різних видів правопорушень.

       Під час акції діти отримували інформаційно-просвітницькі матеріали.