:

Від серця до серця

Кожного року Пологівський край долучається до благодійної акції «Дитяче серденько, живи» яку проводить Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця». Проте, в умовах карантину фахівці Пологівського РЦСССДМ поки не мають можливості розпочати повноцінний збір коштів.

             Хочемо зазначити, що усі зібрані кошти будуть витрачені на придбання медичного обладнання у відділення кардіореанімації Запорізької обласної дитячої     клінічної лікарні.

            Шановні мешканці міста, Ви можете взяти участь у акції «онлайн». Благодійні внески можна здійснювати на сайті sercedoserca.com.ua, через                 Приват 24, або у терміналах чи касах банку за реквізитами:

АТ КБ «ПРИВАТБАНК» IBAN UA 02 312378 0000026001053813052 ЄДРПОУ 34354227 МФО 312378

            Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для Запорізької області.

             Робити добрі справи разом – це так легко!


 
Cімейні форми влаштування дітей які залишились без батьківського піклування

Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (далі – Центр), 10 липня 2020 року було проведено вуличну акцію на тему: «Родина для дитини».

          Мета заходу: інформування населення про сімейні форми виховання: усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та пошук кандидатів, які готові взяти на виховання дітей і подарувати їм щасливу долю.

          Під час акції спеціалісти Центру надавали учасникам акції інформацію щодо вимог законодавства України, з метою створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей патронатних вихователів та переваг як для дітей, так і для сімей, які візьмуть дитину на виховання.
Сімейний патронат

 В Україні активно впроваджується інноваційна форма сімейного виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Саме тому, фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  13.07.2020 року, було проведено вуличну акцію  в центрі міста, для пошуку кандидатів у патронатні вихователі. В ході заходу жителям міста надано інформаційно-просвітницькі матеріали з даної тематики та розміщено плакати на стендах оголошень.