:

12 грудня відбувся черговий виїзд оперативної групи в рамках проведення районних акцій «Родинний затишок» та «Дитина у небезпеці», в ході яких було відвідано 8 сімей, в яких проживає 26 дітей. В зазначеному виїзді взяли участь спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації, фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ.

Під час акції «Родинний затишок» були відвідані 2 сім’ї, в якій проживає 6 дітей.  У сім’ях  опікунів  вивчалися умови  утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування, вивчалися конфліктні та  кризові ситуації, які виникають у родині. Опікунам надані консультації та пропозиції для подолання труднощів, що виникли, та недопущення в подальшому подібних випадків. Також, зверталася увага на задоволення первинних потреб дітей: харчування, забезпеченість одягом, взуттям, а також наявність належного місця для сну, навчання та відпочинку.

В ході акції «Дитина у небезпеці»  відвідані  6 сімей,  в яких проживає 20 дітей. Кризові сім’ї перевірялися з метою  виявлення дітей шкільного віку, які не навчаються без поважних причин, та з метою попередження бездоглядності та  безпритульності серед дітей, проявів насилля в сім’ях, для своєчасного  виявлення, проведення соціального відвідування та соціального супроводу  сімей, які  не  спроможні  виконувати  виховні  функції.

Під час акції проводилася роз’яснювальна робота про відповідальність щодо неналежного виконання батьківських обов’язків та можливі прояви насилля до членів родини та  їх наслідки.

Під час виїзду було охоплені території: Пологівської міської ради, Пологівської, Семенівської, Григорівської сільських рад.

IMG-20191212-115909 IMG-20191212-115949