:

 

06.12.2019 за підтримки голови райдержадміністрації А. Крупського і за ініціативи керівника громадської організації «Волонтерський рух Пологівщини» В. Сопільняка творчий батальйон Пологівщини привітав з Днем Збройних Сил України військовослужбовців військової частини Повітряних Сил Збройних Сил України в зоні проведення ООС.

Зустріч з нашими захисниками була теплою. Пологівці привезли змістовну концертну програму за участі працівників і вихованців Пологівського РБК:  В. Черненко, І. Садковкіної, Н. Самолик, Я. Дорошенко, А. Закарлюки, Я. Плетня, І. Маркітана, зразкового аматорського хореографічного колективу «Овація» Пологівської ДШМ.

Зі словами привітань до присутніх звернулася начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації М. Діденко, привітала присутніх зі святом від імені голови райдержадміністрації А. Крупського і усіх пологівців.

В. Сопільняк передав військовослужбовцям солодощі і гітару.

Учасники концерту військовим вручили вітальні листівки, які виготовили власноруч діти працівників відділу культури і туризму, Пологівського районного краєзнавчого музею, Пологівської центральної районної бібліотеки, вихованці Пологівської районної дитячої школи мистецтв.

Фінальну композицію «Діти за мир» глядачі приймали стоячі. Командир військової частини подякував пологівцям за свято, підкреслив, що в час, коли в складних умовах сьогодення солдати, сержанти, офіцери виконують бойові завдання по охороні та обороні повітряного простору держави, такі зустрічі підтримують боєздатність військової частини, бойовий дух військовослужбовців, запросив з цією концертною програмою виступити на Донбас-арені, коли звільнять від окупантів територію Донецької та Луганської областей.

Вдячні глядачі артистам дарували квіти і гучно плескали в долоні. Пологівці спілкувались з військовослужбовцями, фотографувались, раділи зустрічі із земляком Д. Денисовим з м-ну Пологи-5, який служить тут за контрактом.

Загальне фото, зроблене наприкінці свята, згуртувало учасників творчого батальйону з хлопцями, які стоять на сторожі нашого спокою, захищають незалежність України.

Аматори сцени бажали військовослужбовцям здоров’я, миру і повернення додому живими і неушкодженими.   

За інформацією відділу культури і туризму

44 image 2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15 16 18 19 21 22 24  27 28 29 31 32 34 35 36 37 39 41 42 43