:

У Пологівському районі розпочато ремонт територіальної автодороги         Т- 04-01 Дніпро - Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи – Мелітополь, яка з’єднує  місто Гуляйполе  та місто Пологи,   відбудують  нове покриття та обладнають мости.

Підрядником будівництва є ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком». Ремонт дороги розпочали з межі Пологівського й Гуляйпільського районів у напрямку Гуляйполя. Протяжність дороги між Гуляйполем та Пологами, яку відремонтують - 18,4 кілометра.

 

У тендері брали участь три товариства та  у результаті торгів «Шляхове будівництво Альтком»  з кінцевою пропозицією у 450 мільйонів гривень став переможцем. З  02.07.2020 ТОВ «Шляхове будівництво Альтком» укладено  договір із замовником – Службою автомобільних доріг у Запорізькій області. За договором роботи визначені, як  поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-04-01 Дніпро - Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи – Мелітополь.

  Ремонт автодороги полягає у наступному: фрезерування верхнього шару асфальтобетонного покриття за сучасною технологією та влаштування нового шару покриття автодороги. Також підрядник працюватиме на мостах через сухі балки та через річку Конку, виконає роботи на перехрестях та примиканнях до доріг місцевого значення  та  надасть гарантію різним терміном на:

а) основу дорожнього покриття;

б) асфальтобетонне покриття;

в) дорожню розмітку та дорожні знаки;

г) бар’єрне огородження та напрямні стовпчики.

 

За договором між Службою автомобільних доріг у Запорізькій області та ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» вартість поточного середнього ремонту автодороги Т04-01 на відрізку Гуляйполе-Пологи за умовами договору складає 450 мільйонів гривень.

Календарний план виконання робіт за договором -  червень 2021 року. Строк дії договору – до 31 грудня 2021 року.

 
Інформацію підготував
начальник відділу житлово-комунального господарства,містобудування,
архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації, головний архітектор району  Юрій Шмаровоз