20 грудня 2018 року під головуванням заступника голови Пологівської районної державної адміністрації Півень І.Г. відбулося чергове засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення. З інформацією “Про хід виконання розпорядження голови ОДА від 22.11.2017 №625 “Про результати обстеження об’єктів соціальної інфраструктури області щодо забезпечення надійності та безпеки їх експлуатації” виступила начальник відділу праці управління соціального захисту населення Дяченко О.М., яка зазначила, що проведені організаційно-технічні заходи в структурних підрозділах райдержадміністрації та на підприємствах і установах соціально-культурної інфраструктури покращили стан пожежної та техногенної безпеки. Керівники пройшли навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки. Районний сектор ГУ ДСНС у Запорізькій області зазначив, що результати позапланових перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей показують покращення протипожежного стану об’єктів. Проте не всі установи обладнані системою протипожежного захисту, не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій дахів та горищ, відсутній захист будівель та споруд від прямих попадань блискавки. Забезпечення належного протипожежного стану на об’єктах потребує вжиття термінових організаційно-технічних заходів.
На засіданні ради виступила головний спеціаліст відділу праці управління соціального захисту населення Коротких О.М. з інформацією “Про рівень невиробничого травматизму серед населення Пологівського району та його причини”. За 9 місяців 2018 року у Пологівському районі сталося 1094 нещасних випадки невиробничого характеру, що призвело до травмування 1099 осіб. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року кількість нещасних випадків зменшилася на 85 осіб (7%). Спостерігається тенденція зниження рівня дитячого травматизму на 59 дітей з 233 до 174 дітей, або на 25%.
Заступник голови райдержадміністрації Півень І.Г. ознайомила присутніх з проектом Комплексного плану заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019-2023 роки, який спрямований на підвищення ефективності системи управління охороною праці та розвитку соціального діалогу щодо вдосконалення змісту колективних договорів. Комплексний план заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019-2023 роки затверджено в цілому.














