:

15 травня 2015 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань промислової політики, бюджету та управління об’єктами спільної власності територіальних громад та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики та спорту.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Ю.Коноваленко, голова райдержадміністрації Ю.Вєтров, голови постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності, державної регуляторної політики, законності та соціальної політики Ю.Бугрим та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування В.Сизоненко, уповноважений представник депутатської групи «За Пологівський край» В.Бандуров, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, сільські голови, керівники загальноосвітніх шкіл та голова районної профспілкової організації працівників освіти З.Мовчан.

Під час засідання депутатами було розглянуто доцільність винесення на розгляд пленарного засідання сорок сьомої сесії районної ради питань про припинення діяльності шляхом ліквідації Новофедорівської ЗОШ І-ІІ ст., Пологівської ЗОШ І-ІІ ст. №6 та Чапаєвської ЗОШ І-ІІ ст.

З даного питання виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Т.Яковенко, яка проінформувала про стан фінансування галузі освіти, мету та необхідність здійснення заходів з оптимізації мережі навчальних закладів району, демографічні передумови та економічне обґрунтування недоцільності подальшого функціонування Новофедорівської ЗОШ І-ІІ ст., Пологівської ЗОШ І-ІІ ст. №6 та Чапаєвської ЗОШ І-ІІ ст. через зношеність матеріально-технічної бази, недостатність контингенту учнів та показник високої вартості утримання на одного учня.

Більшість депутатів, присутніх на спільному засіданні постійних комісій висловились проти ліквідації зазначених навчальних закладів. Після обговорення даного питання депутати одноголосно визнали недоцільним винесення на розгляд пленарного засідання сорок сьомої сесії районної ради питань про припинення комунальної установи Новофедорівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Пологівської районної ради Запорізької області, Пологівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 Пологівської районної ради Запорізької області та Чапаєвської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Пологівської районної ради Запорізької області шляхом ліквідації.