:

Дорогі пологівці!

Щиро вітаю вас з наступаючим Новим 2020 роком!

Рік, який тепер вже відходить в історію, був бурхливим і багатим на події. Це був рік президентських та місцевих виборів, рік витканий з багатьох знаменних подій і повсякденних життєвих проблем. Він став серйозним випробуванням наших сил і можливостей. Але, в першу чергу, це був рік наполегливої і напруженої праці. Тому хочу сказати добрі слова подяки вам, шановні мешканці Пологівщини. Адже саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, інтелекту і безмежній любові до рідного краю, ми впевнено рухаємось вперед.

Я з оптимізмом дивлюся у майбутнє. Переконаний, що разом переборемо труднощі й проблеми. Хоча й не завжди добрі справи даються легко! Але ми вірмо у свої сили, будьмо солідарні, єднаймося і наступний рік справдить наші сподівання.

Від усієї душі бажаю вам, дорогі пологівці, доброго здоров’я, достатку, щастя й любові, миру й благополуччя, світлої долі, святкового настрою та здійснення найзаповітніших мрій! Нехай у 2020 році здійсняться ваші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий.

Зі святом!

Артур Крупський, голова Пологівської райдержадміністрації