:

Учні перших класів закладів загальної середньої освіти І-ІІ, І-ІІІ ступенів Пологівського району, які підпорядковані сектору освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації, в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа» та спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та The LEGO Foundation, безоплатно отримали ігрові набори LEGO Play Box.

Сектором освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації  було отримано 7 ігрових наборів LEGO Play Box, які вже передано закладам загальної середньої освіти: КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5», КУ «Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КУ «Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КУ «Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Сьогодні конструктори від LEGO вже сприймаються не тільки як цікава іграшка, якою можна гратися вдома. ЛЕГО – одна з відомих і поширених на сьогодні педагогічних систем, що використовує моделі реального світу і предметно-ігрове середовище навчання та розвитку дитини. Основним принципом навчання є принцип «Навчання через дію» – діти отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора. Вчителі вже встигли оцінити позитивний вплив використання LEGO в освітньому процесі. За допомогою ігрових конструкторів можна наочно і доступно пояснити дітям навчальний матеріал, розвинути навички критичного мислення, мовлення, пам’ять, увагу, вміння працювати в групі. Все це разом узяте дозволяє формувати стійкий інтерес до навчання.


За інформацією сектору освіти, молоді та спорту райдержадміністрації