:

Щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення. Невипадково цей день співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. В цьому році ми вже вдесяте будемо вшановувати цей особливий день безмежної любові до дитини.

Усиновлення – це пріоритет та захист для дитини, яка втратила своїх батьків. На сьогодні є подружжя та одинокі громадяни, які бажають усиновити дитини-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, на правах рідної дитини та надати їй своє прізвище.

На території нашого району відбулася низка усиновлень. Протягом                        9 місяців 2019 року усиновлено 4 дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме: іноземними громадянами – 1; громадянами України – 3, а стосовно 2  дітей вирішується питання у судовому порядку. 

Водночас, на місцевому обліку дітей, які можуть бути усиновлені в службі у справах дітей Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області перебуває 57 хлопчиків та дівчаток різного віку в переважній більшості з братами та сестрами, які виховуються в закладах, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу і чекають на свою люблячу родину, справжніх батьків.

 

Тому, популяризація національного усиновлення, формування позитивного, толерантного ставлення до усиновлених дітей та усиновлювачів, –це повсякденна і відповідальна робота в інтересах дітей.

Дуже актуально на сьогодні постає питання щодо зняття таємниці, адже батьки, які народили та усиновили, мають одинакові права та відповідальність, а діти, народжені та усиновлені – це рідні діти.

Шановні усиновлювачі, нехай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у створенні міцної та щасливої сім’ї, нехай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, а прийняте Вами рішення взяти дитину до власної родини стане одним із найкращих у Вашому житті.

Щиру подяку висловлюємо опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям, які кожного дня виконують батьківські обов’язки, піклуються про дітей, дарують їм свою любов та сімейний затишок. 

   

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ