:

Доводимо до відома зацікавлених осіб, що з метою представлення нових можливостей  для розвитку українського ринку з відновлюваної  енергетики, Держенергоефективності ініційовано проведення 28 листопада 2019 року ювілейного Х Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної  енергетики. Форум проходитиме у м.Києві в Конгресно-виставковому центрі «Парковий» (Паркова дорога, 6 а)

У інвестиційному форумі запланована участь перших осіб держави, представників центральних органів виконавчої влади, ключових вітчизняних та закордонних гравців ринку відновлюваної енергетики та близько 700 учасників  з усіх регіонів України.

Проведення такого заходу дає можливість , в першу чергу, отримати передовий міжнародний досвід  щодо підготовки та реалізації проектів із використанням місцевих  екологічно чистих відновлювальних джерел енергії, залучити інвестиції, а також консолідувати зусилля влади, бізнесу, експортного середовища  та громадськості на шляху розвитку енергонезалежної та економічної міцної України.

Звертаємо увагу, що для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватися до 18 листопада 2019 року  за посиланням: https://forms.gle/5ou5A7LebvSBFT8L7

У разі зацікавленості за більш детальною інформацією пропонуємо звертатися до Департаменту  відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності.

Контактна особа: Анна Жукова – начальник відділу, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  тел.:(044)590-54-09, (097)828-44-60