:
Доводимо до відома, що  ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» планує здійснення реконструкції  олійноекстракційного заводу.
Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»,  суб’єкт господарювання оголошує про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності :
 

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, не зазначається суб'єктом господарювання)

2018951636

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

 
ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
 1. Планована діяльність
Планована діяльність передбачає реконструкцію олійноекстракційного заводу продуктивністю 1800 т/добу (за насінням соняшнику) на території ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», розташованого за адресою: Запорізька обл., Пологівський р-н, м. Пологи, вул. Ломоносова, 36.
(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)
 1. Суб’єкт господарювання
ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод», код ЄДРПОУ 00384147, юридична адреса: 70600, Запорізька область, м. Пологи, вул. Ломоносова, 36; тел./факс (06165) 2-33-52, 2-20-50.
(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи – підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи – підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)
 1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення
Департамент екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72а, тел. (061)233-31-64, (061)224-70-28, контактна особа Бєляєва Оксана Вікторівна.
(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)
 1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля
Дозвіл на виконання будівельних робіт, що видається Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.
(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)
 1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань
Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту із оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.
Громадські слухання (перші) відбудуться
20 березня 2019 р., об 12:00, актовий зал ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод»,                вул. Ломоносова, 36, м. Пологи, Запорізька обл. (вхід вільний).
(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)
Громадські слухання (другі) відбудуться
не заплановані.
(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)
 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності
Департамент екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72а, тел. (061)233-31-64, (061)224-70-28, контактна особа Бєляєва Оксана Вікторівна.
(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)
 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій
Департамент екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації, поштова адреса: 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72а, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (061)233-31-64, (061)224-70-28, контактна особа Бєляєва Оксана Вікторівна.
(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)
Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.
 1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 304 аркушах.
 
(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)
 
(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)
 1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними
 2. Пологівська районна державна адміністрація Запорізької області, вул. Єдності, 32, м. Пологи, Запорізька обл., відділ економіки (кабінет 215); з 01 березня 2019 р.
 3. ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод», вул. Ломоносова, 36, м. Пологи, Запорізька обл., відділ головного енергетика; з 01 березня 2019 р., контактна особа – Расулова Анастасія Андріївна.                                       
  (найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)