:

Пологівська районна державна адміністрація Запорізької області нагадує, що всім суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність на території Пологівського району необхідно проводити щорічну інвентаризацію джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання, згідно розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17.12.2013 № 599 «Про затвердження заходів щодо організації ведення державного обліку, моніторингу та державного регулювання у сфері поводження з відходами на території Запорізької області». Звіт про інвентаризацію потрібно надати до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної адміністрації за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72а, тел. (061) 224-70-28.

Форми інвентаризації можна отримати у відділі економічного розвитку і торгівлі Пологівської районної державної адміністрації.

Консультативно-методологічна допомога при підготовці звіту з інвентаризації джерел утворення відходів надається спеціалістами Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації в Дозвільному центрі за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, 50 щочетверга з 9.00 до 12.00.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації