:
ТОВ «Техніка і технології» на рівні країни проводить різні акційні програми, направлені на формування з дитинства правильної свідомості. У 2018 році проводиться 4 конкурси для дітей за тематикою: Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра», «Я винахідник». Ці конкурси та інші проекти направлені на виховання послідовників справи в сільському господарстві та виховання свідомих кадрів на селі. Паралельно забезпечують виховання в кожній дитині любові до праці, справи, землі, допомагають зблизити батьків і дітей та ін.
Виходячи з вищенаведеного, рекомендуємо приєднатися до реалізації започаткувань ТОВ «Техніка і технології» та формування навчальних і просвітницьких програм.
Детальніше про ТОВ «Техніка і технології» акції, конкурси, товари і послуги Ви зможете дізнатися на сайті www.t-i-t.com.ua.
Завантажити брошури для участі у конкурсах можна за посиланням http://t-i-t.com.ua/konkurs2/?lang=ua або шляхом: Головна – Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «НАМАЛЮЙ СВОЮ МРІЮ».