:

Голова Запорізької обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адміністрації Іван Федоров нагородив колектив благодійної організації «СВІТ.УКРАЇНА.ПОЛОГИ», засновника фонду Дениса Крилова та волонтерів Дмитра Петренка та Тетяни Капустя
2 липня 2024 року відбулося нагородження колективу благодійної організації «СВІТ.УКРАЇНА.ПОЛОГИ», засновника фонду Дениса Крилова та волонтерів Дмитра Петренка та Тетяни Капустян.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адміністрації Іван Федоров вручив почесну грамоту колективу, нагородив відзнакою Президента України «Золоте сердце» Дениса Крилова, а волонтерів Дмитра Петренка та Тетяну Капустян – медалями «За розвиток Запорізького краю» за постійну підтримку жителів Пологівського та інших районів Запорізької й Дніпропетровської областей, постраждалих від повномасштабного  вторгнення російської федерації на територію України, за самовідданість, особистий внесок у розвиток волонтерського руху та активну благодійну діяльність.


«СВІТ.УКРАЇНА.ПОЛОГИ» працює з 20 квітня 2022 року і за цей час волонтери зібрати та доставити майже 4 тисячі тон гуманітарної допомоги. З травня 2022 року працівники благодійної організації працюють у напрямку екстреної продовольчої допомоги внутрішньо переміщеним особам, які евакуювалися до Запоріжжя та Дніпра з території Пологівського району. Окрім цього благодійники забезпечують мешканців, які залишаються проживати на території активних бойових дій, питною водою, хлібом, портативними газовими комплектами з пальниками, генераторами та засобами для їх обслуговування, засобами гігієни та дитячим харчуванням. Після підриву російськими військовими Каховської ГЕС фонд допомагає й жителям громад Нікопольського району у доставці питної води.


Голова Пологівської районної державної адміністрації, районної військової адміністрації Артур Крупський подякував волонтерам благодійного фонду за те, що, незважаючи на всі труднощі, вони продовжують підтримувати та допомагати жителям Пологівського та інших районів Запорізької й сусідніх областей, які постраждали від російської агресії.

(Джерело фото: ЗОВА)