:
 У понеділок голова райдержадміністрації провів оперативну нараду
      15 вересня голова РДА Юрій Вєтров провів оперативну нараду із заступниками голови РДА, керівником апарату, начальниками відділів апарату та структурних підрозділів РДА, керівниками служб із забезпечення життєдіяльності району.
     На нараді розглянуто питання виконання завдань за минулий тиждень, питання про стан забезпечення життєдіяльності населення району, про стан справ у підвідомчих галузях і сферах діяльності. Також під час наради обговорено організацію виконання розпоряджень голови ОДА від 23.04.2014 № 142 «Про проведення заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур'янами та несвоєчасним покосом трав», від 22.07.2011 № 298 «Про затвердження Плану заходів, щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та здійснення антикорупційних дій в Запорізькій області» та план роботи РДА на тиждень.
      У завданнях на поточний тиждень йшлося про проведення наради з питання підготовки та проведення мітингу-реквієму до Дня визволення Пологівського району від фашистських загарбників, про інформування трудових колективів щодо участі у мітингу-реквіємі до Дня визволення району 17.09.2014.