:

З метою доведення до відома зацікавлених осіб інформаційного листа Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» розміщуємо наступну інформацію:

«Відповідно до Законів України «Про енергетичну ефективність будівель», «Про вищу освіту», Постанови Кабінету Міністрів України 26 липня 2018р. № 605 «Про запровадження Порядку проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем», Угоди між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» «Про співробітництво щодо створення атестаційних комісій, що будуть проводити професійну атестацію осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем згідно з наказом від 15.10.2018р за № 7/115 ректором КПІ ім. Ігоря * Сікорського, академіком М.З. Згуровським, в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту створено атестаційну комісію.

Метою професійної атестації спеціалістів є визначення фактичної відповідності підготовки кандидатів кваліфікаційним вимогам до осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем будівель і споруд.

Професійна атестація здійснюється атестаційною комісією за двома напрямами: «Сертифікація енергетичної ефективності будівель» та «Обстеження інженерних систем» шляхом проходженням кандидатами відповідного письмового кваліфікаційного іспиту й завершується видачею кваліфікаційного атестату встановленого зразка про право проводити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем будівель і споруд право провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем будівель і споруд.

Інформація про атестованих фахівців вноситься до Державного реєстру енсргоаудиторів України. При необхідності кандидати можуть пройти підготовку на «Курсах підвищення кваліфікації спеціалістів, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем».

Також в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту на основі Центру підготовки енергоменеджерів діють курси підвищення кваліфікації за програмами «Енергетичний аудит» та «Енергетичний менеджмент». Після проходження навчання та успішного тестування слухачам цих курсів видаються Свідоцтва про підвищення кваліфікації типового зразка затвердженого МОН України.

Навчальний, процес для слухачів курсів здійснюється висококваліфікованими викладачами КПІ ім. Ігоря Сікорського з великим досвідом викладацької роботи, які також є досвідченими спеціалістами у сферах енергетики, енергоефективності та енергоменеджменту.

У разі зацікавленості пропонуємо безпосередньо  звертатися за контактними телефонами: (044) 204 86 07; (044) 204 86 43.адресою: вул. Борщагівська, 115, корпус 22, кім.310, КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ, 03056; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..