:
Доводимо до відома наступну інформацію, що надійшла від ПАТ «Запоріжгаз».
 
«Під виглядом працівників газової компанії у Токмацькому районі орудують шахраї.
Почастішали звернення від громадян до ПАТ «Запоріжгаз» про те, що невідомі люди у спецодязі з написами «Запоріжгаз» приходять до їхніх садиб та погрожують відключенням газу, вимагаючи придбати за кошти акти перевірки димових та вентиляційних каналів (ДВК).
Звертаємо Вашу увагу на те, що  ПАТ «Запоріжгаз» не займається перевіркою, ремонтом (прочищенням) димових та вентиляційних каналів (ДВК). Відключення від системи газопостачання виконується лише за результатами перевірки ДВК та відображенням в акті про непридатність до подальшої експлуатації, який надається спеціалізованою організацією.
Тому, з наведеного вище, при роботі працівників у спецодязі з написами «Запоріжгаз» потрібно дізнатися мету проведення робіт та вимагати посвідчення робітника ПАТ «Запоріжгаз» встановленого зразка з фотокарткою, зазначенням посади, логотипом і печаткою компанії.
За необхідності зателефонувати за номером 104 або за номерами телефонів районних відділень щодо підтвердження проведення даного виду робіт:   м. Пологи – (06165) 5-00-24.
Якщо інформація не підтверджується або у вас є ще якісь сумніви – телефонувати за номером 102.
Нагадуємо, що будь-яке втручання непрофесіоналів у систему газопостачання є небезпечним та може призвести до виникнення аварійних ситуацій.»
 
Шановні споживачі природного газу, будьте уважні та обережні!