:

Верховною Радою України прийнято та передано на підпис Президенту України Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель», за яким викладено у новій редакції Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).

Новою редакцією Закону передбачено: зниження «порогу» закупівель   до 50 тис. грн, проведення замовником попередніх ринкових консультацій, право замовника відхиляти тендерну пропозицію учасника, який не виконав своїх зобов’язань перед ним за раніше укладеним договором, механізм автоматичного відхилення пропозицій з «аномально низькими цінами», персональну відповідальність посадових осіб за порушення законодавства у сфері публічних закупівель тощо.

Задля підвищення рівня обізнаності замовників області з питань законодавчих змін та нововведень у сфері публічних закупівель, за сприяння Запорізької облдержадміністрації, громадська організація «Платформа Громадський Контроль» проводить 18.10.2019 навчальний семінар. Планується, що у заході візьмуть участь представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, ДП «ProZorro».

Запрошуємо представників замовників публічних закупівель райдержадміністрацій області долучитися до навчання.

Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Валерія Лобановського, 21, конференц-зал «Амфітеатр» стадіону «Славутич Арена» (зупинка транспорту на проспекті Соборному «Концертний зал ім. Глинки»), початок о 13-00 год., реєстрація учасників за посиланням https://bit.ly/2MAIgJK

Водночас,  проведення аналогічного заходу для представників бізнесу заплановано  на 9-00 год. 18 жовтня  за адресою - м. Запоріжжя, вул. Валерія Лобановського, 21, конференц-зал «Амфітеатр» стадіону «Славутич Арена» (зупинка транспорту на проспекті Соборному «Концертний зал ім. Глинки») –, вхід вільний за умови попередньої реєстрації  за  посиланням https://bit.ly/2ote37A   або по тел. 056/717 07 04. Інформацію про захід розміщено на вебпорталі Запорізької облдержадміністрації у розділі «Оголошення».