:

8 листопада 2019 року у м.Рівне відбудеться Міжнародний Бізнс – Форум «Велике Рівне. Енргоефективність 2019».

На сьогодні місто Рівне є беззаперечним лідером  серед українських міст по темпам енергомодернізації багатоквартирного житлового фонду. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків  Рівненщини залучили найбільшу кількість кредитних коштів в рамках програми енергоефективності, що дозволило значно скоротити споживання енергоресурсів області.

Секрети успіху полягають як у впровадженні державної програми енергоефективності, так і в тісній співпраці, яку вдалось налагодити між владою та мешканцями, а це в свою чергу, дозволило оптимально використовувати  наявні джерела фінансування для реалізації проектів термомодернізації.

На Форум запрошені експерти з Польщі, Білорусії, країн Прибалтики, а також представники місцевих органів влади  з різних куточків України. Організаторами Форуму є: Рівненська міська рада, Рівненська обласна адміністрація, Міжнародна фінансова корпорація (IFC? World Bank Group), Національний університет водного господарства та природокористування  (НУВГП) та Рівненський кластер енергоефективності та ВДЄ.

Захід розпочнеться о 10 годю за адресою , м.Рівне вул..М.Карнаухова, № 53 а ( 7 –й корпус НУВГП).

 

 Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації