:

Керуючись  статтями  13,  20,  41  Закону  України  «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про автомобільний транспорт», відповідно до  Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081,  та з метою впорядкування автотранспортного обслуговування населення району прийняте дане розпорядження.

Прийняття даного проекту розпорядження голови районної державної адміністрації затверджує Умови визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу для організації проведення конкурсів з перевезення  пасажирів на внутрішньорайонних  автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі території Пологівського району  Запорізької області

Розробник - відділ економічного розвитку і торгівлі Пологівської районної державної адміністрації.

Проект регуляторного акта пропонується у вигляді розпорядження голови районної державної адміністрації, яким затверджуються Умови визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу для організації проведення конкурсів з перевезення  пасажирів на внутрішньорайонних  автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі території Пологівського району  Запорізької області

Текст проекту розпорядження та відповідний аналіз регуляторного впливу акту  розміщено   на офіційному веб-сайті Пологівської райдержадміністрації.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить місячний термін  з дня оприлюднення проекту регуляторно акта та аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на адресу Пологівської райдержадміністрації:

70600, Запорізька обл. м.Пологи, вулиця Єдності,32, кабінет № 215 - відділ економічного розвитку і торгівлі Пологівської районної державної адміністрації.

За телефоном  або факсом: (06165) 22620

Або в електронному вигляді на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

ПРОЕКТ розпорядження
Умови 
Аналіз регуляторного впливу